Litera Logo
Бюро перекладів, працюємо з 2002 року
Літера

Апостиль на свідоцтво про смерть

Апостиль на свідоцтво про смерть – залежно від конкретної ситуації проставлення апостиля необхідне для того, щоб родичі та члени сім’ї покійного могли на законних підставах організовувати поховання тіла та скористатися ритуальними послугами, оформити виплату допомоги, отримати доступ до фінансів та майна спадкодавця тощо. .

Вартість від:
450
грн.

Терміни від:
3
днів

Переклад від:
100
грн.


РОЗРАХУНОК вартості безкоштовно!

Як замовити апостиль на свідоцтво про смерть?

Потрібно надати в наше бюро:

 1. Оригінал свідоцтва;
 2. Копію українського паспорта заявника;
 3. Обов’язково вкажіть, чи потрібний вам переклад документів і якщо так, то якою мовою та з яким оформленням — нотаріальною завіркою, з печатками перекладача або присяжним перекладом;

Особиста присутність не потрібна. Оригінали документів можна надати або особисто в офіс, або за допомогою передачі кур’єрською службою, для уточнення реквізитів одержувача просимо зв’язатися з нами зручним для вас способом.

Терміни та вартість

До 7 днів – 300 грн

Як оплатити замовлення?

  потрібна безкоштовна консультація?

  Натисніть, щоб почати чат з менеджером

  Де в Україні зробити апостиль на свідоцтво про смерть?

  Апостиль на свідоцтво про народження можна поставити у Міністерстві юстиції України. Для цього необхідно звернутись до відповідного представництва Міністерства юстиції України. Після звернення вам буде видано квитанцію, яку необхідно сплатити у банку. Після оплати у вас приймуть документ на апостилювання. Процес триває кілька днів.

  Для цього необхідно надати оригінал документа, повідомити мету проставлення апостилю та країну, в якій використовуватиметься апостильований документ. Чи не хочете витрачати час на стояння в чергах та відвідування державних установ? Зверніться до нас.

  Ми пропонуємо проставлення апостилю на свідоцтво про народження без вашої присутності у відповідному міністерстві з виконанням перекладу. Це дозволить вам заощадити час. Працюємо з усіма регіонами!

  Где заказать апостиль на свидетельство о смерти в Днепре?

  <

  Апостиль на свідоцтво про смерть – вимоги

  Для отримання апостилю підходять свідчення нового зразка, видані на території України. Апостиль можна отримати лише в тому випадку, якщо зразок печатки РАГСу, яким засвідчено свідоцтво, та зразок підпису реєстратора РАГС, який підписав свідоцтво під час видачі, є в архіві Міністерства Юстиції України. Зазвичай усі свідоцтва про смерть, видані протягом останніх 10 років, апостилюються без проблем, але бувають прикрі винятки, і тоді потрібне отримання повторного документа, і вже на це повторне свідчення можна проставити апостиль.

  Якщо cвідоцтво нового зразка заламіновано зі зворотного боку (покрито прозорою захисною плівкою) або містить сторонні штампи або позначки (про видачу закордонного паспорта, приватизаційного сертифікату, групи крові тощо), отримати апостиль на дане свідоцтво про смерть неможливо, потрібно отримати документа у РАГСі.

  Апостиль не ставиться на документи, видані на території України в Криму з березня 2014 р., та на непідконтрольних територіях у Донецькій та Луганській областях з печатками днр/лнр та ін.