Litera Logo
Бюро перекладів, працюємо з 2002 року
Літера

Легалізація

Легалізація потрібна для країн, які не увійшли до списку учасників Гаазької конвенції. Німеччина не визнала Україну учасницею Гаазької конвенції і не приймає від громадян України документи з апостилем. Як правило, процес легалізації складається з трьох етапів, а саме: легалізація в Міністерстві юстиції України, у Міністерстві закордонних справ України і завершальний етап – консульська легалізація. Консульська легалізація проводиться в консульстві тієї країни, на території якої цей документ буде використовуватися.

Консульська легалізаціяофіційних документів – це процедура підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів або підтвердження дійсності підписів посадових осіб, уповноважених засвідчувати підписи на документах, а також дійсності відбитків штампів, печаток, якими затверджено документ.

Порядок легалізації офіційних документів в Україні:

Департамент консульської служби МЗС України та Представництво МЗС України приймають на легалізацію офіційні документи, складені і засвідчені на території України органами державної влади та органами місцевого самоврядування та призначені для використання за кордоном.

Для легалізації документів в РАЦСі м. Дніпропетровська Вам необхідно вислати нам по пошті оригінал документа, який необхідно легалізувати, або принести нам в офіс.

Для легалізації документів необхідно оформити у нотаріуса довіреність. Якщо Ви направляєте нам документи поштою, перед відправкою Вам необхідно уточнити, на яке прізвище виписувати довіреність. Для цього Вам необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом.