Litera Logo
Бюро перекладів, працюємо з 2002 року
Літера

Апостиль на свідоцтво про народження

Апостиль на свідоцтво про народження – це штамп, що підтверджує підпис та печатку посадової особи, яка засвідчила документ, тобто підтвердження справжності документа.

Апостиль необхідно оформляти для виїзду за кордон у разі возз’єднання сім’ї, оформлення шлюбу, отримання студентської візи або в інших випадках, які потребують тривалого перебування за кордоном.

Вартість від:
500
грн.

Терміни від:
5
днів

Переклад від:
150
грн.


РОЗРАХУНОК вартості безкоштовно!

Як замовити апостиль на свідоцтво про народження?

Потрібно надати в наше бюро:

 1. Оригінал свідоцтва;
 2. Копію українського паспорта заявника;
 3. Обов’язково вкажіть, чи потрібний вам переклад документів і якщо так, то якою мовою та з яким оформленням — нотаріальною завіркою, з печатками перекладача або присяжним перекладом;

Особиста присутність не потрібна. Оригінали документів можна надати або особисто в офіс, або за допомогою передачі кур’єрською службою, для уточнення реквізитів одержувача просимо зв’язатися з нами зручним для вас способом.

Особливість. У ряді випадків від вас може знадобитися отримати дублікат свідоцтва. Наприклад, якщо свідоцтво про народження було отримано до 1991 року, або якщо свідоцтво було ламіноване і в інших випадках. При необхідності ми можемо отримати нове свідоцтво про народження. Для цього вам потрібно буде оформити довіреність на нашого співробітника.

Терміни та вартість

До 7 днів – 450 грн

Як оплатити замовлення?

  потрібна безкоштовна консультація?

  Натисніть, щоб почати чат з менеджером

  Де в Україні зробити апостиль на свідоцтво про народження?

  Апостиль на свідоцтво про народження можна поставити у Міністерстві юстиції України. Для цього необхідно звернутись до відповідного представництва Міністерства юстиції України. Після звернення вам буде видано квитанцію, яку необхідно сплатити у банку. Після оплати у вас приймуть документ на апостилювання. Процес триває кілька днів.

  Апостиль на свідоцтво про народження

  Для цього необхідно надати оригінал документа, повідомити мету проставлення апостилю та країну, в якій використовуватиметься апостильований документ. Чи не хочете витрачати час на стояння в чергах та відвідування державних установ? Зверніться до нас.

  Ми пропонуємо проставлення апостилю на свідоцтво про народження без вашої присутності у відповідному міністерстві з виконанням перекладу. Це дозволить вам заощадити час. Працюємо з усіма регіонами!

  Навіщо потрібен апостиль свідоцтва про народження?

  Апостиль проставляється для надання в країнах, що входять до списку держав, які підписали Гаазьку конвенцію. Цей список постійно розширюється, однак найчастіше такий вид легалізації документів не підходить для країн Арабського світу. Апостилювання – надання юридичної сили документу в країні, де його буде запрошено.

  Які країни найчастіше вимагають апостилювання свідоцтва про народження? Німеччина, Австрія, Словаччина, США, Нідерланди, Франція та інші.

  Апостиль прикріплюється до оригіналу свідоцтва у вигляді окремого аркуша паперу формату А4. На аркуші проставляється штамп, що містить інформацію про документ. Апостиль засвідчується печаткою та підписом уповноваженої Міністерством юстиції посадової особи.

  Приклад апостилю свідоцтва про народження

  Проставлення апостилю на Апостиль на свідоцтво про народження - Київ, Дніпро. Приклад.