ПЕРЕКЛАДАЄМО 50 МОВАМИ

АПОСТИЛЬ, ЛЕГАЛІЗАЦІЯ, ЗАВІРЕНІ ПЕРЕКЛАДИ ТА ІНШІ ПОСЛУГИ

+38 (056) 371-09-39

ВСІ КОНТАКТИ

ЯКОЮ МОВОЮ ПОТРІБЕН ПЕРЕКЛАД?
ПЕРЕХІД ДО ФОРМИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЛІТЕРА - 15 РОКІВ РОБИМО ЯКІСНІ ПЕРЕКЛАДИ

ДЕРЕМЕШКО КАТЕРИНА

ДЕРЕМЕШКО КАТЕРИНА

КУЛЕНКОВА ЛЮДМИЛА

КУЛЕНКОВА ЛЮДМИЛА

ДУДЕНКО ЮЛІЯ

ДУДЕНКО ЮЛІЯ

СТАНКЕВИЧ ГАННА

СТАНКЕВИЧ ГАННА

ПРО КОМПАНІЮ ЛІТЕРА

 

СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ

Iterpipe Still Client

ЛІТЕРА - БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ

Бюро перекладів «Літера» в Дніпропетровську виконує професійні переклади текстів та переклади документів з англійської, французької, німецької,італійської, іспанської та інших мов російською, українською та навпаки.

Досвідчені перекладачі грамотно та швидко перекладуть тексти будь-якої тематики - економічні переклади, технічні переклади, медичні переклади, а також переклади ділового листування, контрактів, договорів та іншої бізнес-документації.

Наше бюро перекладів Літера надає послуги нотаріального завірення перекладів, легалізації документів, проставлення апостилю. Також ми пропонуємо професійні консультації з питань оформлення та перекладу документів для імміграції, роботи за кордоном, укладання шлюбу з іноземними громадянами, а також з питань навчання за кордоном та вступу до європейських ВИШів. Якщо вам необхідний терміновий переклад, у нашому бюро він буде виконаний у найкоротший термін на високому професійному рівні.

Високий професіоналізм працівників, широкий спектр послуг, які надаються, оперативність та точність виконання замовлень, зручність доставки - це, і багато іншого, вигідно підкреслює бюро перекладів «Літера» на ринку перекладацьких послуг.

Наше бюро перекладів працює не тільки в Дніпропетровську, але і в інших містах області. Для зручності наших клієнтів ми надаємо послуги з перекладу текстів та документів, легалізації та апостилю в Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Нікополі, Павлограді, Марганці, Жовтих Водах.