Litera Logo
Бюро перекладів, працюємо з 2002 року
Літера

Нострифікація

Нострифікація – це процедура визнання іноземних документів про освіту біля цільової країни, тобто. посвідчення Міністерством освіти автентичності та відповідності цих документів.

Часто при влаштуванні на роботу в Україні або вступі до ВНЗ для подальшого навчання у разі здобуття освіти за кордоном потрібне визнання освітніх документів. Визнання іноземних документів підтверджується свідоцтвом про нострифікацію.

Вартість від:
82
евро*

Терміни від:
5
днів**

*ціна вказана без урахування вартості нотаріального перекладу та не включає вартість порівняльного аналізу змісту навчальних програм;
**даний термін застосовується для документів, що не потребують порівняльного аналізу навчальних програм та/або додаткових запитів;

Прорахунок вартості безкоштовно!

Нострификация

Як замовити нострифікацію?

Для подання документів на нострифікацію потрібно надати нам:

 1. Оригінали документів, які потрібно нострифікувати (для уточнення пакета документів та реквізитів одержувача просимо зв’язатися з нами зручним для вас способом)
 2. Оригінал або копію українського паспорта власника документів (юридичні особи подають супровідний лист на фірмовому бланку компанії з підписом та печаткою директора про здійснення консульської легалізації)
 3. Оригінал або копію закордонного паспорта власника документів
 4. Нотаріальну довіреність на представлення Ваших інтересів нашими співробітниками (оригінал)

Оригінали документів можна надати або особисто в офіс у Києві, Дніпрі чи Запоріжжі, або за допомогою передачі кур’єрською службою. Для уточнення реквізитів одержувача просимо зв’язатися з нами зручним для вас способом.

Як оплатити замовлення?

  потрібна консультація?

  Натисніть, щоб почати чат з менеджером

  ОСОБЛИВОСТІ

  Наявність штампу Апостиль значно прискорить процедуру визнання освітніх документів (у тому числі документів, виданих у країнах, з якими Україна має два або багатосторонні договори, що містять положення про визнання документів без додаткового посвідчення).

  Всі інші країни, які не приєдналися до Гаазької Конвенції, і з якими Україна не має двох або багатосторонніх договорів, застосовують процедуру консульської легалізації документів за освітою. Ряд країн під час проведення процедури легалізації документів потребують проведення додаткового порівняльного аналізу навчальних програм та/або додаткових запитів. У цьому випадку стягується додаткова оплата за проведення цієї процедури та термін нострифікації збільшується на 30 робочих днів.

  Для чого найчастіше роблять нострифікацію?

  Для визнання іноземного документа про освіту на території України для подальшого працевлаштування чи продовження навчання. Тобто для встановлення відповідності академічних та професійних прав, а також освітніх та освітньо-кваліфікаційних рівнів іноземних документів про утворення державних стандартів (кваліфікацій) освіти України.

  Приклад нострифікації диплома

  Нострификация - пример, Киев, Днепр